موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران

خانه آرزوها

feature

آرزوی دختر عزیزمان برآورده شد.

دختر عزیزمان 11 سال دارد و در  آبان ماه 97 عضو جدید خانه ی گلها شد. کودک بازمانده از تحصیل ما در این مدت پایه دوم ابتدایی را با موفقیت طی کرد و با کمک مربیان توانمند دلسوز خانه گل ها استعدادهایش در نقاشی، کلاژ و همچنین ژیمناستیک و شنا شکوفا شد.

او با انگیزه و اشتیاقی که از حضور امن در خانه گل ها در وجودش متبلور شده است، با جدیت کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی را دنبال می کند و با کمک و یاری مربیان آموزش دیده در جهت توانمندی و خودکفایی تلاش می کند. در این مدت که دختر عزیزمان مهمان خانه گل ها شده است در جهت التیام و بهبود زخم های روحی و روانی دختر عزیزمان و اطمینان از سلامت جسمی او تست روان و چکاپ مستمر پزشکی تحت نظارت پزشکان متخصص در خانه گل ها در حال انجام و پی گیری است.

دخترکی که روزی آرزویش داشتن خانه ای امن بود، اکنون در سرپناه امنش در خانه ی گل ها آرزو دارد هدفون و دوچرخه داشته باشد. هر چند برای بسیاری از کودکان سرزمینمان به لطف پدر و مادری مهربان این آرزوها کوچک می نماید اما برای او آرزوی بزرگی است که به لطف شما خیرین مهربان می تواند به خاطره ای شیرین تبدیل شود. 

آرزوی فرزند عزیزمان با همت خیرین گرامی برآورده شد. 

feature

آرزوی دختر عزیزمان برآورده شد.

دختر 11 ساله مان کلاس سوم ابتدایی را با موفقیت طی کرده است. او علاوه بر استعداد تحصیلی، فعالیت های هنری مانند نمد دوزی و نقاشی را آموزش دیده است.دختر عزیزمان با استعداد خوبی که دارد در آموزش زبان انگلیسی، ورزش ژیمناستیک و شنا بسیار موفق عمل کرده است و با انگیزه و اشتیاق در کلاس های کانون پرورش فکری کودکان مشارکت دارد.

فرزندمان با پیگیری مربیان دلسوز با جدیت در کارگاه های آموزشی مهارت های زندگی شرکت می کند تا از طریق قصه خوانی و بازی زندگی شادتری داشته باشد. دخترمان پیشرفت زیادی در روابط اجتماعی, علمی و ورزشی داشته است و دوست دارد با توانمندی هایش خودکفا و مستقل باشد.

 شما خیر عزیز با مهرورزی خود می توانید ما را در رساندن آرزوهای دختر عزیزمان از جمله عینک طبی جدید، ساعت مچی و خانه بازی همراهی نمایید.

آرزوی دختر عزیزمان به لطف خیرین عزیز برآورده شد.

آرزوی دختر عزیزمان در خانه گلها

دختر عزیزمان در سال 97 زمانی که 8 ساله بود عضوی از خانه کودک و نوجوان گلها شد. به دلیل اعتیاد پدر و مادر و جدایی ایشان، دیگر نمی توانست طعم شیرین خانواده را بچشد. برادر کوچکش نیز در همان سال به مرکز پسرانه ای در کرمان سپرده شد. حالا بعد از دو سال دوستان و خواهران و مربیان خود را در خانه گلها بخشی از خانواده خود می داند و امیدوار به آینده است و پیشرفت های زیادی در یادگیری و آموزش دروس و همچنین ورزش پیدا کرده است. در آرامش بی نظیر خانه گل ها دختر عزیزمان فرصتی یافته است تا پس از تحمل آن همه رنج در زندگی اش به آرزوهایش نیز بیندیشد.

آرزوی دخترمان داشتن اسباب بازی، کیف و عینک آفتابی است. البته او آرزوی رفتن به مشهد مقدس هم دارد اما در حال حاضر با توجه به شیوع و همه گیری کرونا شرایطش مهیا نیست.

شما خیر عزیز با مهرورزی خود می توانید دختر عزیزمان را در رسیدن به آرزوهایش همراهی نمایید.