موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران

پروژه های کمپین ها

مشارکت عمده در برنامه ریزی و بسترسازی پویش پازل همدلی سازمان بهزیستی کشور

موسسه خیریه نیک گامان شریک اجتماعی مستقل سازمان بهزیستی کشور در راه خدمت رسانی به کودکان و نوجوانان کرامتمند سازمان بهزیستی در پویش پازل همدلی ( تهیه 60 هزار کوله پشتی و لوازم التحریر کامل برای مددجویان دانش آموز بهزیستی در کل کشور) مشارکت داشته است. 

تهیه و توزیع کوله پشتی و لوازم التحریر میان دانش آموزان مددجوی تحت حمایت بهزیستی در مناطق کم برخوردار

موسسه خیریه نیک گامان جمشید با حمایت خیرین گرامی، 455 پک کامل کوله پشتی و لوازم التحریر برای دانش آموزان مددجوی سازمان بهزیستی در مناطق کم برخوردار استان های سیستان و بلوچستان، کرمان و اصفهان تهیه و توزیع گردید. 

کمپین عیدانه توزیع سبد مواد غذایی میان مددجویان عزیز بهزیستی در مناطق کم برخوردار

«پویش لبخند مهربانی عیدانه» با هدف تامین سبد غذایی برای مددجویان بهزیستی در مناطق کم برخوردار در سه استان خوزستان، سیستان و بلوچستان و بوشهر در بهمن ماه 96 انجام شد، این کمپین با شعار «گامی نیک، سالی نیک» با مشارکت خیرین موسسه خیریه نیک گامان انجام پذیرفت. سبد مواد غذایی شامل حبوبات، سویا، تن ماهی، چای و شکر، رب گوجه فرنگی، روغن، برنج  برای مددجویان بهزیستی تامین و پیش از آغاز سال نو به آنان هدیه شد. 

کمپین تهیه و توزیع 1000 عدد کاپشن میان کودکان آسیب دیده از زلزله در روستامهدهای استان کرمانشاه

در پویش" لبخند مهربانی زمستانه" به همت خیرین عزیز موسسه 1000 عدد کاپشن میان کودکان آسیب دیده از زلزله درشهرستانهای  ثلاث باباجانی و سرپل ذهاب با همراهی سازمان بهزیستی کشور انجام شد

مشارکت در کمپین ملی ققنوس، توزیع بخاری ایمن و استاندارد در مدارس ابتدایی شهرستانهای استان سیستان و بلوچستان

طرح ملي ققنوس با هدف تامين سامانه گرمايشي ايمن مدارس ابتدايي سيستان و بلوچستان با استفاده از ظرفيت هاي ملي خيران بعد از حادثه آتش سوزي مدرسه  در دستور كار قرار گرفت. موسسه خیریه نیک گامان در این پروژه 30 دستگاه بخاری برای 30 کلاس درس را با همراهی جمعیت هلال احمر تامین کرد. 

کارگاه نقاشی کودکان آسیب دیده از زلزله کرمانشاه

در ایام یلدا با هماهنگی بهزیستی کشور و اداره بهزیستی استان کرمانشاه کارگاه نقاشی به مدت یک روز با حضور ۲۸۰ کودک در رده های سنی  ۳ تا ۶  و  ۶ تا ۱۲ سال در منطقه ثلاث باباجانی با حضور تیم علمی و اجرایی موسسه و کارمندان آموزش و پرورش و همچنین اهالی مهربان ثلاث باباجانی در سالن یکی از مدارس که توسط موسسه برای برگزاری کارگاه و مراسم یلدا در نظر گرفته شده بود انجام شد. پس از برگزاری کارگاه ها و جشن یلدا و پذیرایی و اهدای جوایز به کودکان در فاز بعدی با کارشناسی تیم علمی موسسه و همچنین مشاوره اساتید روانشناسی و همچنین کارشناسان ارشد هنرهای تجسمی ۵۰ اثر برای برپایی نمایشگاه در تهران انتخاب شد. هدف نمایشگاه '' نمایش، تحلیل و فروش نقاشی های کودکان زلزله زده با رویکرد تامین کمک هزینه ساخت مراکز خدمات بهزیستی در منطقه''  بود.  نمایشگاه " رنگ بر سنگ"  طی یک هفته با حضور هنرمندان، نیکوکاران، مدیران اجرایی و هنری و مسئولان بهزیستی در فرهنگسرای نیاوران  انجام شد.

جهت مشاهده خبر اینجا کلیک کنید.

 

کمپین تهیه و توزیع 2000 دست لباس گرم برای مددجویان تحت حمایت سازمان بهزیستی

دلگرمیِ فرشته‌ها شدیم. پویش دلگرم را به ثمر رساندیم و لباس‌های گرم و کفش‌های کودکان آسیب‌دیده از سیل را به دست‌شان رساندیم. با خوشحالی‌شان ذوق کردیم و با خنده‌های از سر شادمانی‌شان، سرِ کیف آمدیم. مرحله اول ارسال و توزیع کاپشن و کفش پویش دلگرم به کودکان عزیز آسیب‌دیده از سیل کشورمان انجام شد. دو هزار کاپشن و کفش کودکان عزیزمان در استانهای خراسان جنوبی، کردستان، بوشهر، کهکیلویه و بویراحمد، چهار محال و بختیاری، زنجان، مازندران، اردبیل، آذربایجان شرقی و قزوین در زمستان 98 به دست‌شان رسید.