موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران

پروژه های تجهیز مراکز بهزیستی

بازسازی، نوسازی مرکز نگهداری از معلولان ذهنی فرخنده

موسسه خیریه نیک گامان جمشید سالهاست که نیازهای مرکز نگهداری از کودکان و نوجونان معلول ذهنی فرخنده را با توجه به اولویت های مرکز و همچنین بررسی های لازم توسط واحد پروژه موسسه و همچنین  لطف خیرین عزیز، بازسازی و تجهیز می نماید. اخیرا در تابستان 99 با همت خیر عزیز موسسه، نیازهای  این مرکز از جمله تعمیرات سرویس بهداشتی و حمام، تهیه پوشاک و ملحفه برای کودکان و  ... انجام شد. 

بازسازی و تجهیز مرکز نگهداری دخترانه حضرت فاطمه (س)

مرکز نگهداری دخترانه حضرت فاطمه به یاری خیرین موسسه خیریه نیک گامان، بخش های مختلفی از جمله تخریب و ساخت کامل سرویس های بهداشتی، کاشی و سرامیک سرویسها، عایق کاری پشت بام و ... انجام نمود. 

 

تجهیز و بازسازی مجتمع بهزیستی هفت تیر

در این مرکز نگهداری شبانه روزی بیش از پنجاه دختر بزرگوار معلول جسمی زندگی می کنند و از خدمات فیزیوتراپی و آسایشی برخوردار می شوند. اکثر دختران ما در این مرکز سنین دبیرستان و دانشگاه را سپری می کنند. بازسازی کامل و تعویض بخش های مهمی از  موتورخانه‌ی این مرکز وسیع و سیستم گرمایشی، لوله کشی آب گرم کل مرکز، بازسازی کامل حمام ها، تعویض کامل سیستم برق کشی و الکتریکال مرکز و همچنین تهیه بخشی از نیازهای دارویی روزانه مددجویان از جمله خدمات موسسه خیریه نیک گامان به این مرکز بوده است.

استان البرز، شهر کرج، بازسازی و تجهیز اتاق شیر نوزادان شیرخوارگاه امام علی (ع)

یکی از مهمترین اقدامات موسسه خیریه نیک گامان بازسازی و تجهیز شیرخوارگاه ها و مراکز نگهداری تحت حمایت سازمان بهزیستی کشور است. شیرخوارگاه امام علی  توسط جمعی از خیرین استان البرز در سال ۱۳۹۲ تاسیس گردید و  پناه جوی بیش از ۱۵۰۰ کودک بی سرپرست و بد سرپرست استان البرز از ابتدای تاسیس بوده است. به درخواست اداره بهزیستی استان البرز و اعلام نیاز شیرخوارگاه،  تجهیز اتاق شیر نوزادان، تهیه دستگاه اتوکلاو و دیوارپوش کردن فضای بازی کودکان با حمایت خیرین عزیز انجام پذیرفت.

تجهیز مجتمع بهزیستی شهید ترکمانی، استان تهران

موسسه خیریه نیک گامان جمشید با همت خیرین عزیز، بازسازی و تجهیز این مجتمع از جمله نوسازی سرویسهای بهداشتی، تهیه تخت خواب ها، دستگاه های بازی الکترونیک و ... را برای کودکان عزیزمان در این مرکز فراهم نمود. 

بازسازی و تجهیز مجتمع بهزیستی نارمک، استان تهران

مجتمع توانبخشی و شبانه روزی معلولین ذهنی و حرکتی نارمک با تعداد حدود 150 مددجو با وجود مدیریت پرکار و متخصص در حوزه معلولین  است پس از بازدید به عمل آمده و مشورت های انجام شده تجهیز کامل حمام ها و بخش های شستشوی معلولین که مواردی مانند طراحی وان های مخصوص، برانکارد ها و ویلچر های ضد زنگ و ویژه و همچنین بازسازی هایی را شامل می شد که همگی با نیت خیر بانوان نیکوکار ایرانی خارج از کشور به انجام رسید.