موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران

پروژه های ساخت مدرسه

ساخت مدرسه، استان خراسان جنوبی، شهرستان سربیشه، شهردرح

موسسه خیریه نیک گامان جمشید در بهمن ماه  1400 ساخت مدرسه 9 کلاسه در مقطع متوسط اول  در استان خراسان جنوبی، شهرستان سربيشه، شهر درح  شروع شده بود و مدرسه در بهمن  ماه 1401 جهت استفاده دانش آموزان عزیز به بهره برداری رسید.

ساخت مدرسه مقطع ابتدایی در استان آذربايجان شرقی، شهرستان ترکمانچای، روسنای صومعه عليا

موسسه خیریه نیک گامان جمشید در شهریور ماه 1401 ساخت مدرسه 6 کلاسه در مقطع ابتدایی را در استان آذربایجان شرقی، شهرستان ترکمانچای، روستای صومعه اولیا شروع کرده است. مدرسه در مهرماه 1402 جهت استفاده دانش آموزان عزیز قابل بهره برداری خواهد بود.

ساخت مدرسه، استان اصفهان، شهرستان تیران و کرون، روستای قهریز جان

ساخت و تکمیل مدرسه 6 کلاسه مقطع ابتدایی روستای قهریز جان به همت خیر عزیز موسسه خیریه نیک گامان جمشید در حال اجرا است، امید است با یاری خیرین عزیز دانش آموزان این روستا hc مدرسه ای ایمن، استاندارد و باکیفیت برخوردار شوند. 

ساخت مدرسه، استان خراسان جنوبی، شهرستان طبس، روستای خسروآباد

موسسه خیریه نیک گامان جمشید با همت و یاری خیر عزیز، ساخت مدرسه 4 کلاسه مقطع متوسطه اول در روستای خسروآباد، شهرستان طبس، استان خراسان جنوبی را به سرانجام رساند و این مدرسه مهر ماه 1400 به بهره برداری خواهد رسید. این موسسه قدردان نیک اندیشی تمام نیکوکاران و خیرین است که لبخند شادی و اشتیاق فراگیری دانش را بار دیگر بر لبان دانش آموزان می نشاند و دستان مهربانشان را به گرمی می فشارد. امید داریم با همت والای خیرین این مهرورزی تداوم یابد. 

ساخت مدرسه، استان سیستان و بلوچستان، شهرستان کنارک، روستای زردین کهیر

ساخت مدرسه 3 کلاسه مقطع ابتدایی با حمایت خیر گرامی موسسه خیریه نیک گامان جمشید  به نام مدرسه  "سرکار خانم فریبا ساغریفروش هنرور" انجام و به اتمام رسید. کودکان کم برخوردار این منطقه که قبل از ساخت این مدرسه در فضای باز کلاسهایشان تشکیل می شد هم اکنون صاحب مدرسه ای نو، ایمن و استاندارد شدند. 

ساخت مدرسه، استان کردستان، شهرستان مریوان، روستای بالک

مراسم کلنگ زنی ساخت مدرسه 4 کلاسه روستای بالک، شهرستان مریوان، استان کردستان با حضور اهالی محترم روستا و مسئولین محترم استانی و شهرستان، نماینده موسسه خیریه نیک گامان جمشید با حمایت و همت خیر عزیز موسسه خیریه نیک گامان جمشید در آذر ماه 99 انجام شد. 

ساخت مدرسه، استان همدان، شهرستان بهار، روستای خوشاب علیا

در آبان ماه 1398 بازدید از مدرسه نیمه تمام 4 کلاسه ابتدایی روستایِ خوشابِ شهرستان بهار انجام شد. به همت خیرین عزیز خارج از کشور بودجه این مدرسه تامین شد و ساخت و تکمیل این مدرسه به اتمام رسید. 

ساخت مدرسه، استان خراسان شمالی، شهرستان شیروان، منطقه کم برخوردار زیارت

ساخت دبیرستان نه کلاسه " پروفسور مریم میرزاخانی" در منطقه کم برخوردار زیارت از توابع شهرستان شیروان، استان خراسان شمالی به لطف خیرین عزیز خارج از کشور برای دختران بزرگوار هم میهنمان به پایان رساندیم.

عکس: صبا طاهریان

ویدیو: مجتبی آقامیرزایی

 

ساخت مدرسه، استان کردستان، شهرستان سنندج، روستای اجگره

نمایندگان ارشدِ خیرین موسسه خیریه نیک‌ گامان در ابتدای خرداد ماه 1400 به همراه مدیر عامل و سرپرست واحد روابط عمومی موسسه خیریه نیک گامان در مراسم افتتاحیه دبستان نوسازِ چهارکلاسه‌ی روستای اجگره شهرستان سنندج استان کردستان  که به همت موسسه خیریه نیک گامان ساخته شده است شرکت کردند.

 نمایندگان ارشدِ خیرین موسسه خیریه نیک‌ گامان در ابتدای خرداد ماه 1400 به همراه مدیر عامل و سرپرست واحد روابط عمومی موسسه خیریه نیک گامان در مراسم افتتاحیه دبستان نوسازِ چهارکلاسه‌ی روستای اجگره شهرستان سنندج استان کردستان  که به همت موسسه خیریه نیک گامان ساخته شده است شرکت کردند.
این مراسم به دعوت ریاست جامعه خیرین مدرسه ساز استان و اداره کل نوسازی مدارس استان و با مهمان نوازی گرمِ مردم مهمان نواز روستا، حضور مدیر کل محترم آموزش و پرورش استان کردستان و مدیر کل سازمان نوسازی مدارس استان و دیگر فرهنگیان و مسئولان عالی‌رتبه‌ی استان و شهرستان با رعایت پروتکل ها برگزار شد. شادمانیم که اکنون در این روستا حدود 50 دختر و پسر دبستانی ‌مان مدرسه ای امن، زیبا و استاندارد دارند. بهره برداری از 30 مدرسه در 12 استان طی حدود سه سال گذشته از افتخارات موسسه به همت خیرین و لطف پروردگار تنها در حوزه‌ی مدرسه سازی است.

 

فیلم و تدوین: مجتبی آقامیرزایی

 

ساخت مدرسه، استان کردستان، شهرستان بیجار، روستای دولت کند

در دی ماه 1398 کودکان روستای دولت کند شهرستان بیجار خوشحال بودند. مدرسه قدیمی شان فرسوده شده بود و اکنون در مهر ماه 99 می توانند در مدرسه جدید و ایمن درس بخوانند. مدرسه به همت خیر ارجمند موسسه، جناب آقای صراف زاده ساخته شده است.

ساخت مدرسه، استان کرمانشاه، شهرستان هرسین، روستای دهسنان

درشهریور ماه ۹۸؛ ساخت دبستان دو کلاسه‌ در روستای دهسنان، شهرستان هرسین بر مبنای توافقات و بررسی های لازم آغاز شد. مهر ماه 1399 شروع زیبا و متفاوتی نسبت به سال های دیگر برای کودکان است. مدرسه را با شوق، هیجان و امنیت شروع خواهند کرد و این بار شما در هر کلمه که دانش آموزان این سرزمین یاد بگیرند شریک خواهید بود.

ساخت مدرسه، استان تهران، شهرستان پیشوا، روستای شعیب آباد

در بهمن ماه 1398 کودکان افغان روستای شعیب آبادِ شهرستان پیشوا خوشحال بودند. مدرسه قدیمی شان فرسوده شده و حالا کلنگ مدرسه جدید زده شد تا  یکسال آینده در مدرسه جدید و ایمن درس بخوانند.

ساخت این مدرسه با همت خیر عزیز موسسه خیریه نیک گامان جمشید به اتمام رسید و از مهرماه 1400 قابل بهره برداری است. 

ساخت مدرسه، استان گیلان، شهرستان تالش، بخش خطبه سرا، روستای خواجه کری

در اردیبهشت ماه 1398 آغاز ساخت مدرسه  3 کلاسه، مقطع راهنمایی، روستای خواجه کری، شهرستان تالش انجام شد و مراحل اجرایی ساخت این پروژه در حال انجام است و در مهرماه 99 پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

ساخت مدرسه، استان کردستان، شهرستان مریوان، روستای زویران

در مهر ماه 1395 دبستان روستای کم برخوردار زویران در استان کردستان با یاری و همت خیرین خارج از کشور به بهره برداری رسید و  شوق و شور آموزش در دانش آموزان محروم این منطقه را دوچندان کرد.

ساخت مدرسه، استان کردستان، شهرستان مریوان، روستای نی

در دی ماه ۱۳۹۸ یکسال پس از مراسم کلنگ زنی، ساخت ساختمان دبیرستان دخترانه ۶ کلاسه‌ی" زنده یاد  احمد گرامیان" کاملا مجهز و ایمن در دو طبقه با تمامی امکانات   آموزشی و آسایشی  به بهره برداری رسید.

 

 

ساخت مدرسه، استان آذربایجان شرقی، شهرستان تبریز، منطقه خسروشاه، روستای نوجه ده

در آبان ماه 1398، دبیرستان دخترانه زنده یاد بانو فلوریا نافعی" همزمان با نخستین سالگرد تولد زنده یاد فلوریا نافعی پس از درگذشت ایشان، به همت موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران با حضور پر مهرِ دانش آموزان مدرسه به بهره‌برداری رسید. مدرسه سه کلاسه ی نوساز موسسه خیریه نیک گامان در روستای کم برخوردار نوجه ده منطقه خسرو شاهِ شهرستان تبریز در استان آذربایجان شرقی افتتاح شد. تامینِ مالی بودجه‌ مدرسه را خَیِر گرامی، مادر بزرگوارِ شادروان فلوریا نافعی بر عهده داشتند. 

 

عکس: صبا طاهریان

فیلم و تدوین: مجتبی آقا میرزایی

ساخت مدرسه، استان سیستان و بلوچستان، شهرستان دلگان، روستای لدی

در مهر ماه  1395، 200 دختر و پسر بلوچ ما در روستای کم برخوردار لدی، شهرستان دلگان، استان سیستان و بلوچستان مدرسه ای نوساز، زیبا و ایمن دارند. زندگی در روستاهای بلوچستان سخت است ما برآنیم تا این زندگی سخت را برای کودکانمان آسانتر کنیم.

ساخت مدرسه، استان آذربایجان شرقی، شهرستان خدا آفرین، روستای عاشقلو

در شهریور ماه 1393 ساخت مدرسه 6 کلاسه دخترانه" یاران البرز"  با وسعت 560 مترمربع به همراه کتابخانه و آزمایشگاه، زمین بسکتبال و والیبال به همت خیرین داخل و خارج از کشور به سرانجام رسید.