موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران

قوانین و مقررات

مطالب وب سایت موسسه خیریه نیک گامان جمشید به منظور اطلاع رسانی برای اشخاص حقیقی و حقوقی است که مایل به آشنایی ، همکاری و کمک به نیازمندان می باشند .

حقوق لوگو ، تصاویر ( اعم از عکس یا ویدئو ) و طراحی های این وب سایت منحصرا متعلق به موسسه خیریه نیک گامان جمشید با پروانه فعالیت کشوری از سازمان محترم بهزیستی کشور با شماره ثبت 37325 است و اقتباس یا کپی از آنها به هر دلیلی، حتی با قصد کمک به موسسه، فقط با صدور مجوز کتبی از طریق مدیر عامل موسسه مجاز است.

مسئولیت واقعی بودن اطلاعات درج شده در سایت توسط کاربران به عهده خود اشخاص است و سایت در این خصوص مسئولیتی ندارد. سایت فقط در قبال اطلاعات درج شده توسط خود سایت مسئول است.

 تمام مطالب ارسال شده روی سایت عمومی هستند و همه کاربران حق مشاهده و استفاده از آنها را دارند.

 استفاده از این مطالب در سایت های دیگر فقط با ذکر منبع (موسسه خیریه نیک گامان جمشید) مجاز است.

 فعالیت این سایت بر اساس قوانین جاری کشور، به ویژه قانون تجارت الکترونیک است و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران، به عهده خود کاربران است.

 مؤسسه خیریه نیک گامان جمشید بر این باور است که تمامی افراد،نیکوکاران،خیرینی که قصد کمک رسانی به خانواده ها و مددجویان آبرومند جامعه را دارند می توانند بصورت مستقیم و آگاهانه کمک رسانی کنند. این موسسه فقط نقش بانی خیر بودن را دارد.

 موسسه خیریه نیک گامان جمشید با راه اندازی بخش کمک رسانی آنلاین در وب سایت خود (فقط وب سایت موسسه خیریه نیک گامان جمشید)، امکان پرداخت آنلاین کمک های مردمی را فراهم نموده است تا به ساده ترین و سریعترین راه بتواند کمک های مردمی جمع آوری شده از سوی خیرین و نیکوکاران را برای کمک به جامعه هدف سازمان بهزیستی و نیازمندان منطبق بر اهداف و اساسنامه‌ی موسسه صرف نماید، البته خیرین محترم می توانند کماکان در صورت تمایل از طریق شماره حساب های موسسه و پرداخت از طریق شماره حساب های بانکی موسسه یا از طریق کارت بانکی به نام موسسه نیز در این کار خیر شریک باشند.

 کلیه اصول و رویه‌های موسسه خیریه نیک گامان جمشید منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است و طبق قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و مدیران آن موظفند به عنوان موسسه ای خیریه، غیرانتفاعی، غیر تجاری و غیر سیاسی هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شئونات اخلاقی و مذهبی کشور جمهوری اسلامی ایران را در این وب سایت قرار ندهند.

 در صورتی که در قوانین مندرج موسسه تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می‌شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

 اگر در جریان پرداخت پول، اگر در حین کمک و پرداخت ارتباط با شبکه قطع شود، وظیفه‌ی حل مشکلات احتمالی بر عهده‌ی بانک است و مبلغ کم شده از حساب، طبق قوانین بانکی به حساب مشتری برخواهد گشت. هر چند وب‌ سایت موسسه در این روند مسئولیتی ندارد بدان سبب که این کار مستقیماً توسط بانک انجام گرفته است اما در صورت حل نشدن مشکل یقینا در تسهیل آن تلاش خواهد کرد.

 مؤسسه خیریه نیک گامان جمشید از همه شما عزیزان تقاضا می‌کند در صورتیکه قصد استفاده از نام و لینک ما را در سایت خود دارید، این کار را با اطلاع و کسب موافقت کتبی موسسه انجام دهید.

 محتوای سایت از جمله عکس، ویدیو،.مطالب، نوشته و سایر موارد مشابه بنا به درخواست کارگزار تعیین مصادیق محتوای مجرمانه قابل ویرایش و حذف است.

 هر گونه فعالیت غیر مجاز، اعم از تلاش برای دسترسی به محتوای محرمانه وب سایت مانند پنل مدیریت اصلی، دامنه، ایمیل، پیگیری شده و به صورت جدی روند شکایت دنبال خواهد شد.

 در صورت مشاهده هر گونه مشکل در صفحات سایت، اتصال به درگاه پرداخت آنلاین و سایر موارد، خواهشمند است مراتب را از طریق راه های ارتباطی در صفحه تماس با ما به م اطلاع موسسه برسانید.

 در صورت تمایل به کمک به پروژه ای خیریه و خاص پس از پرداخت از طریق راه های ارتباطی یا ایمیل موسسه ما را از نیت خود ( در چهارچوب اهداف و اساسنامه موسسه ) مطلع نمایید.