شهر خدا آفرین، روستای عاشقلو، دبیرستان البرز

نوع پروژه : ساخت
مبلغ بودجه : 0
زمان شروع پروژه : 1392/02/14
زمان اتمام پروژه : 1392/06/01

 
پس از زلزله سال 1391 استان آذربایجان شرقی موسسه خیریه نیک گامان جمشید در پیش بینی اهداف بلند مدت خود، ساخت یک دبیرستان 6 کلاسه دخترانه را در روستای محروم، مرزی و زلزله زده عاشقلو در بخش خدا آفرین استان آذربایجان شرقی را در دستور کار خود قرار داد.
این دبیرستان دخترانه در 6 کلاس و به مساحت 560 متر مربع در زمینی به وسعت 5000 متر مربع به همت خیرین عزیز ایرانی داخل و خارج از کشور ساخته شد و به بهره برداری رسید.
از ویژگی های منحصر به فرد این مدرسه ساخت زمین استاندارد والیبال و بسکتبال، وجود آزمایشگاه با وسعت فراوان و همچنین سایت کامپیوتری مجهز و مجزا است. این دبیرستان 6 کلاسه در مرز ایران و ارمنستان اکنون پذیرای بالغ بر صد دختر نوجوان و چشم به راه دانشگاه است.
شایان ذکر است، در ساخت این مدرسه سازمان مردم نهاد حامی (انجمن حمایت از فضاهای آموزشی و فرهنگی) و مهندسان دلسوز آن نقشی به سزا و درخور ستایش را ایفا کردند.
مجمع خیرین مدرسه ساز آذربایجان شرقی و اداره کل نوسازی استان و همچنین دیگر عزیزان و مدیران فرهنگی منطقه نیز هر کدام بیش از حد امکان و از صمیم قلب در این کار خدا پسندانه پیش قدم بودند.#گام_نیک 
        

نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما