شهر سرپل ذهاب، خانه بهداشت چناره علی مدد

نوع پروژه : ساخت
مبلغ بودجه : 0
زمان شروع پروژه : 1396/09/22
زمان اتمام پروژه : 1397/08/01

 
زلزله یکی از خطرناک‌ترین بلایای طبیعی عصر حاضر به شمار می‌رود که همواره اهمیت خود را به‌طور عینی نمایان کرده است. زلزله سانحه ای طبیعی است که بر اساس میزان بزرگی خود می‌تواند در مدت کوتاهی فجایعی عظیم بیافریند.
پس از زلزله غم انگیز استان کرمانشاه کمک های کوتاه مدت و میان مدت و بلند مدت موسسه در راستای تامین نیازهای جامعه هدف سازمان بهزیستی و وزارت بهداشت و درمان در منطقه انجام آغاز شد.
در فاز میان مدت چهار دستگاه کانکس مجهز سندویچ پنل به عنوان خانه بهداشت و درمان تهیه و با هماهنگی وزارت بهداشت و درمان و دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به مناطق زلزله زده ارسال شد. 
در فاز بلند مدت مربوط به معاونت اجتماعی وزارت بهداشت و درمان، موسسه نیک گامان ساخت کامل دو خانه بهداشت و درمان در دو روستای زلزله زده و محروم منطقه را از میان 62 خانه ی بهداشت و درمان مورد نیاز در مناطق زلزله زده عهده دار شد.
پیرو سفر مدیرعامل موسسه نیک گامان به همراه وزیر محترم بهداشت و درمان و معاونان امور اجتماعی و درمانی وزارت بهداشت به منطقه کلنگ ساخت دو خانه بهداشت با حضور وزیر و سایر مقامات اجرائی و اهالی روستاها انجام پذیرفت. یکی از دو روستای یاد شده روستای چناره علی مدد در شهرستان سرپل ذهاب کرمانشاه است. شایان ذکر است پس از تلاش شبانه روزی و مساعدت مراجع ذیربط هر دو خانه بهداشت مذکور در دیماه سال 1397 به بهره برداری رسید.#گام_نیک 
        

نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما