شهر تهران، بیمارستان مهدیه تهران

نوع پروژه : تعمیر و و تجهیز
مبلغ بودجه : 387000000
زمان شروع پروژه :
زمان اتمام پروژه : 1396

 
بیمارستان مهدیه تهران از مراکز درمانی و آموزشی است که به همت خیر بزرگوار شادروان حاج آقا صبوحی به عنوان بیمارستان و زایشگاه در نزدیکی میدان شوش تهران واقع شده است. با توجه به تعرفه های دولتی و بافت عمدتا فقیر نشین و کم بضاعت جنوب شهر تهران و مناطق حاشیه شهر، وجود چنین مرکزی تخصصی با تمام مصائب مالی و امکانات پرسنل و اساتیدش درخور سپاس و توجه است.
موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران طی سال 1395با حمایت خیرین گرانقدر و در کنار سایر سازمان های مردم نهاد، تجهیز بخش شیمی درمانی مادران و بانوان این مرکز، همچنین خرید 3 دستگاه انکیباتور ویژه نوزادان نارس در بخش NICU بیمارستان را بر عهده گرفت و به سرانجام رساند.
پروژه مهم دیگر موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران که با کمک خیرین گرامی به ثمر نشست، تجهیز و بازسازی کامل مهد کودک شبانه روزی مستقر در محوطه بیمارستان و زایشگاه بود که با توجه به شیفت های مداوم کارکنان، کارمندان و پزشکان دلسوز و همچنین حضور بیماران به مدت طولانی در بیمارستان از اهم واجبات بود. بدین وسیله برخورد واجب میدانیم تا از مدیریت محترم خانه خیرین سلامت وزارت بهداشت، جناب آقای دکتر محمد نصیری که برای جذب خیرین در راستای تکمیل مشکلات این مرکز بیمارستانی تلاش صادقانه انجام دادند به نوبه خود تشکر نماییم.
به طور خلاصه پروژه های اجرایی موسسه در بیمارستان مهدیه بدین شرح است:
1- تجهیز، بازسازی و راه اندازی مهد کودک امید
2- تجهیز و بازسازی اتاق شیمی درمانی
3-تهیه تجهیزات پزشکی از جمله انکیباتور برای نوزادان در NICU (بخش مراقبت های ویژه نوزادان)


 
        

نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما