شهر کرمان، مرکز شبه خانواده گلها

نوع پروژه : ساخت ، تعمیر و تجهیز
تخمین مبلغ بودجه : 0
تخمین زمان شروع پروژه :
تخمین زمان اتمام پروژه :
مانده بودجه : 0

 
 موسسه " نیک گامان جمشید" که مورد حمایت و پشتیبانی کامل خیران عزیز به ویژه ایرانیان نیکوکار مقیم خارج از کشور است تاسیس، تجهیز و اداره یک خانه کودک با محیطی آکنده از مهر و صفا برای کودکان "بد سرپرست و بی سرپرست" تحت نظارت سازمان بهزیستی کشور را در دستور کار خود به عنوان یکی از اهداف اصلی خود می دید.
این مهم با حمایت و پشتیبانی مدیران ارشد سازمان بهزیستی و فعالیت ها و مکاتبات متعدد نهایتا صدور مجوز راه اندازی و تاسیس مرکز نگهداری کودکان (شبه خانواده) تحت عنوان "خانه گلها" در شهر کرمان محقق شد، در این میان مدیریت انجمن زنان نیکوکار مهتاب کرمان در راستای همکاری فیمابین، صادقانه و با تلاش فراوان برای احقاق این اتفاق خوشایند سعی فراوان کردند.
این مرکز طبق مجوز صادره امکان پذیرش و نگهداری کودکان دختر 7 تا 18 سال را طبق ضوابط و شرایط اعلام شده دارا می باشد و در حال حاضر 12 نفر از دختران عزیزمان در بستر گرم و صمیمی خود جای داده است.
خانه گلها که توسط موسسه خیریه "نیک گامان جمشید" تهران در ساختمانی به صورت استیجاری(رهن) آغاز بکار نموده و با دستان مهربان مسئولان موسسه و به همت خیرین گرانقدر به شکل کامل تجهیز شده است مانند هر خانه دیگری خانواده ای دارد. خانواده بزرگ ما، متشکل از مادریاران و مربیان و مدیران و نیکوکاران که همچون اعضای خانواده در کنار فرزندانمان هستند تا تداعی کننده کانون گرم خانواده برای این نوگلان باشند.
امید است بتوانیم در کنار هم و با نظارت مهربانانه سازمان بهزیستی، روزهایی خوب، امن و پر از آرامش و پیشرفت را برای کودکان این خانواده بزرگ به وجود آوریم.


 
        

نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما