شهر خلخال، کتابخانه روستای طولش

نوع پروژه : ساخت
مبلغ بودجه : 0
زمان شروع پروژه : 1396/01/24
زمان اتمام پروژه : 1396/09/01

 
با پیشنهاد ریاست اداره آموزش و پرورش خلخال، ساختمان کتابخانه‌ی خیر ساز روستای طولش شهرستان خلخال در محوطه‌ی مدرسه خیرساز ۶ کلاسه موسسه خیریه نیک گامان مراحل آخر ساخت را طی می‌کند. این کتابخانه علاوه بر دانش آموزان روستا مکانی مناسب و مجهز برای مطالعه سایر اهالی روستا خواهد بود. شایان ذکر است که کتاب های این کتابخانه بر اساس تایید اداره‌ی آموزش و پرورش، نهاد کتابخانه های ملی و وزارت ارشاد و فرهنگ اسلامی توسط آموزش و پرورش استان اردبیل تهیه خواهد شد.
علاوه بر ساختمان و تجهیز کتابخانه‌ی فوق الذکر، موسسه ساخت یک زمین ورزشی استاندارد و مجهز در محوطه‌ی پشتی مدرسه، هوشمندسازی کلاس های مدرسه‌ی ساخت موسسه و آسفالت فضای حیاط جلوی مدرسه را متقبل شده است
مورخ ۲۰ آذرماه ۱۳۹۷ با حضور دانش آموزان و اهالی محترم روستا، مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان در حضور معاونت محترم مشارکت های مردمی اداره کل نوسازی مدارس استان اردبیل، معاونت محترم فنی و مهندسی اداره کل نوسازی استان، مدیر کل آموزش و پرورش منطقه، بخشدار، شورای اسلامی روستا، مشاور محترم نماینده‌ی مجلس منطقه، کتابخانه‌ی ساخت موسسه را افتتاح کرد.
موسسه خیریه نیک گامان این کتابخانه را در محوطه مدرسه ۶ کلاسه‌ی خیر ساز موسسه نیک گامان احداث و تجهیز کرده است. تجهیز سخت افزاری کتابخانه را تماما موسسه خیریه نیک گامان انجام داده است و خرید و انتخاب کتاب بر عهده‌ی اداره‌ی آموزش و پرورش منطقه و استان است. البته موسسه آمادگی خود را برای اختصاص کمک ریالی برای خرید کتاب تنها با انتخاب و تایید اداره‌ی آموزش و پرورش اعلام کرده است. آقای پاکپور بزرگوار از خیرین گرانقدر موسسه از همراهان و همیاران اصلی ساخت این کتابخانه بودند. پس از افتتاح این کتابخانه از مدرسه سه کلاسه‌ی روستایی دیگر که نیاز مبرم به توسعه دارد بازدید شد. بازدید از مدرسه‌ی دو کلاسه‌ی در حال ساخت موسسه نیک گامان در روستای منامن شهرستان خورش رستم نیز با همراهی معاونت محترم مشارکت های مردمی اداره نوسازی مدارس استان، مدیریت روابط عمومی اداره نوسازی استان، کارشناس امور مالی موسسه نیک‌گامان و نماینده‌ی محترم پیمانکار انجام پذیرفت. 

 
        

نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما