پروژه بیماری های نادر

نوع پروژه : ساخت ، تعمیر و تجهیز
تخمین مبلغ بودجه : 0
تخمین زمان شروع پروژه :
تخمین زمان اتمام پروژه :
مانده بودجه : 0

 

بیماری های نادر به انواعی از بیماری ها گفته می شود که با وجود آنکه گسترش اندکی در جامعه دارند اما به سبب سختی و فشار فراوان این بیماریها و هزینه بر بودن شدید آنها برای مبتلایان، ما را بر آن داشت تا در کنار انجمن محترم بیماری های نادر به عنوان تامین کننده ی کمک هزینه هرچند اندک برای این عزیزان چاره ای بی اندیشیم.

مددکار موسسه طی فرایندی چند هفته ای و بازدید از پیش هماهنگ شده با هر کدام از خانواده های محترم و با کرامت بیماری های ناد، فرم های لازم را تهیه کردند. پس از تایید مددکار و موسسه کمک های مردمی را برای کمک به تهیه دارو و درمان و نیازهای دیگر این عزیزان از جمله کمک هزینه تغذیه، مسکن و ... به شکل مستمری ماهیانه به مدت 6 ماه انجام پذیرفت.

کل مبلغ کمک شده طی مدت 6 ماه از آبان 1396 تا اردیبهشت 1397 برای 8 خانواده ی کرامت مند اما دارای نیاز های خاص 13700000 تومان است.

موسسه بر آن است تا با هماهنگی بیشتر و برگزاری جلسات با انجمن محترم بیماری های نادر و سازمان محترم بهزیستی در فازی دیگر، کمک های جدید را به سوی خانواده های این عزیزان و عزیزان مبتلای به بیماری های نادر نیازمند دیگر سوق دهد.

بدیهی است که آغاز دوباره و انجام این پروژه منوط به جمع آوری کمک های لازم با نیت خاص بیماران نادر از سوی خیرین عزیز خواهد بود.

طبق روال گذشته پس از واریز کمک به نیت بیماران نادر از طریق شماره تلفن های موسسه یا دیگر راه های ارتباطی میزان کمک و شماره فیش پرداختی خود و درج جمله ی (کمک با نیت بیماران نادر) موسسه را مطلع نمایید تا کمک های ارسالی دقیقا به نیت این عزیزان و برای ایشان هزینه شود.

  
        

نظر کاربران

ارسال نظر
نام و نام خانوادگی  

پست الکترونیکی    

نظر شما