تاریخ انتشار : 16:30 , 1397/10/16

لبخند مهربانی زمستانه

پویش لبخند مهربانی استان کرمانشاه را در نوردید؛ موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران هدیه‌ی ۱۰۰۰ کاپشن نو و گرم کودکان را در استان کرمانشاه به پایان رساند
مورخ ۱۵ دی ماه ۱۳۹۷ دکتر اشکان تقی پور، مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان، و خانم سمیرا صفوی، کارشناس ارشد پروژه های موسسه با همراهی مهربانانه‌ی دکتر کوزه گر، ریاست محترم مرکز مشارکت های مردمی و توانمندسازی بهزیستی کل کشور، دکتر فرهاد اقطار، ریاست دبیرخانه مشارکت های مردمی بهزیستی کل کشور برای دومین بار در طول ۱۰ روز گذشته عازم کرمانشاه شدند.
در این سفر دو روزه با همراهی مهربانانه‌ی مدیران و مددکاران اداره بهزیستی استان کرمانشاه با حضور در شهرستان ثلاث باباجانی توزیع و هدیه‌ی بیش از ۲۰۰ کاپشن نو و گرم میان فرزندانمان در این شهرستان طبق لیست تهیه شده توسط اداره بهزیستی استان در مراسمی شاد انجام شد. در این مراسم صمیمی که با حضور کودکان عزیز ثلاث باباجانی و مددکاران دلسوز انجام شد. علاوه بر بزرگواران بهزیستی کل کشور و استان کرمانشاه و شهرستان ثلاث باباجانی، فرماندار محترم ثلاث باباجانی و تعدادی دیگر از مسئولان فرهنگی و اجرایی منطقه هم حضور داشتند. در این مراسم از فعالیت های موسسه نیک گامان جمشید تهران در مناطق زلزله زده تجلیل ویژه شد. اهدای لوح سپاس ویژه از سوی آقای دکتر قبادی دانا، معاون وزیر و رییس سازمان بهزیستی کل کشور، هدایای مهربانانه‌ی معاونت ها و مدیریت های محترم سازمان بهزیستی کل کشور و همچنین لوح تقدیر و هدایای ارزنده ای از سوی مدیر کل محترم بهزیستی استان کرمانشاه و فرماندار محترم شهرستان ثلاث باباجانی و دیگر بزرگواران بهزیستی کل کشور و استان و برگزاری مراسمی کوتاه اما پر از خاطره به بهانه‌ی زادروز دکتر اشکان تقی پور، مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان، در میان شور و شادی کودکان پیش از توزیع و اهدای هدایا پویش لبخند مهربانی به کودکان لحظات شادی را برای کارکنان‌ موسسه و کودکان رقم زد.