تاریخ انتشار : 12:00 , 1397/10/14

پویش لبخند مهربانی

''نیک گامان" لبخند مهربانی زمستانه را با ۱۰۰۰ کاپشن از سرپل ذهاب آغاز کرد؛ حال خیابان های پایتخت دعوتتان می‌کند پیوستن به ادامه‌ی راه این پویش گرمابخش با محوریت سازمان بهزیستی کل کشور
''موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران'' در جایگاه شریک اجتماعی مستقل و غیر دولتیِ سازمان بهزیستیِ کل کشور و دیگر نهادهای کمک رسان شناسنامه دار، عاشقانه در پویش لبخند مهربانی زمستانه برای تهیه لباس گرم کودکانمان در مناطق کم برخوردار در کنار سازمان بهزیستی کل کشور و با نظارت دقیق و برنامه ریزی شده ایستاده است.
در روز نخست رو نمایی پویش، موسسه نیک گامان با تکیه بر نیکوکاران خود تهیه‌ و هدیه‌ی ۱۰۰۰ کاپشن مناطق زلزله زده‌ی استان کرمانشاه را در این پویش مستقلا پیرو تحقق اهداف پویش با نظارت و همراهی سازمان محترم بهزیستی تقبل کرد. تیم اجرایی موسسه نیک گامان با برنامه ریزی هدفمندِ کودک محور در جشن روزهای یلدا ۷۰۰ کاپشن گرم را در سرپل ذهاب در مراسمی صمیمی و با یاری دلسوزانه و مسئولانه‌ی مددکاران و مدیران اداره کل بهزیستی استان کرمانشاه و شهرستان سر پل ذهاب به مددجویان مشخص شده هدیه دادند. تیم اجرایی و مدیر عامل موسسه نیک‌گامان این هفته نیز ۳۰۰ کاپشن مددجویان منطقه‌ی ثلاث باباجانی استان کرمانشاه را با همراهی معاونت محترم مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کل کشور، ریاست محترم دبیرخانه‌ی سازمان بهزیستی کل کشور و عزیزان بهزیستی استان اهدا خواهد نمود. حال خیابان های تهران نیز بیلبوردهای این پویش را در پیش روی دیدگان هم میهنان قرار داده است تا با یاری هم میهنان عزیز کودکان استان های کم برخوردار دیگر کشور هم زمستانی گرم را بگذرانند.