تاریخ انتشار : 21:30 , 1397/10/12

جلسه

جلسه هیات مدیره خیریه بیمارستانی بیمارستان مهدیه میدان شوش در بیمارستان با حضور دکتر اشکان تقی پور، مدیر عامل موسسه خیریه نیک‌گامان، و عضو هیات مدیره خیریه بیمارستان فوق تخصصی مهدیه برگزار شد
صبح روز چهارشنبه مورخ ۱۲ دی ماه ۱۳۹۷ بر روال گذشته جلسات ماهیانه‌ی خیریه بیمارستانی بیمارستان و زایشگاه آموزشی و تخصصیِ بانوان مهدیه‌ ''دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی'' برگزار شد. بازدید از مهدکودک شبانه روزی بیمارستان که با یاری خیرین موسسه خیریه نیک گامان راه اندازی و تجهیز کامل شده بود در این برنامه قرار داشت.
این جلسه پیرو جلسات ماهیانه‌ پیشین با حضور اعضای هیات مدیره و مدیر عامل خیریه بیمارستان، ریاست جدید محترم بیمارستان مهدیه، مدیریت محترم بیمارستان، عزیزان معاونت امور اجتماعی و مددکاری در بیمارستان ووتنی چند از پزشکان برگزار شد. در این جلسه علاوه بر تصمیم گیری درباره‌ی زمان برگزاری مجمع عمومی سالیانه در آینده نزدیک، گزارشی از فعالیت ها و مروژه های به‌پایان رسیده‌ی پیشین موسسه خیریه بیمارستان، پیگیری راهکارهای نوین مشارکت های مردمی و بررسی اقدامات انجام شده و پیش روی اعضای هیات مدیره در خیریه و بازدید از پروژه های پیش رو برای نوزادان و مادران نیازمند بیمار انجام شد. بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی دانشگاهی مهدیه در منطقه‌ی شوش تهران با درجه‌ی علمی برتر به سبب طیف گسترده‌ی زنان باردار و بیمار نیازمند حاشیه نشین جنوب استان تهران و مناطق اطراف بیمارستان از نظر مشارکت های مردمی برای تامین نیازهای بانوان بیمار و باداری که علاوه بر بیماری با نیازمندی حداکثری هم مواجه هستند در شرایط خاصی قرار دارد و با مشکلات فراوانی دست به گریبان است. ریاست، مدیریت و به ویژه مددکاران موسسه و اعضای هیات مدیره خیریه بیمارستان با وجود تلاش همه جانبه برای حل حداکثری مشکلات بیمارستان و بیماران با مشکلات فراوانی مواجه‌اند که امید است با برنامه ریزی های انجام شده با مشارکت عمومی گسترده تر و روش های نوین در فرآیند‌ها بتوانیم از گرفتاری های بیماران و همچنین پزشکان، دلسوزان، پزشکان و مددکاران بیمارستان بکاهد. موسسه خیریه نیک‌گامان به نمایندگی دکتر اشکان تقی پور در هیات مدیره بیمارستان همواره تلاش کرده است از ظرفیت های خیرین و کارکنان موسسه خیریه نیک گامان جهت هم افزایی با خیریه بیمارستان و حل مشکلات بیمارستان بکوشد. تجهیز بخش شیمی درمانی و گسترش ابعادی آن، راه اندازی، آماده سازی و تجهیز کامل مهدکودک شبانه روزی بیمارستان درون فضای بیمارستان، تجهیز بخش مراقبت های ویژه‌ی نوزادان از جمله فعالیت های موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران در بیمارستان مهدییه از جمله فعالیت های موسیه خیریه نیک‌گامان برای خیریه بیمارستان و در راستای اهداف خیریه و هم افزایی بیشتر بوده است. دکتر تقی پور پس از جلسه‌ی هیات مدیره خیریه و بازدید از بخش های بیمارستان، ساعتی را در کنار کودکان مهدکودک شبانه روزی بیمارستان که با کمک موسسه نیک گامان راه اندازی و تجهیز شده بود گذراند و در جلسه ای با مدیریت مهدکودک نیازهای موجود دارای اولویت بالای مهد را جهت حل و انجام جویا شد.