تاریخ انتشار : 18:30 , 1397/10/10

مراسم

دو روز پیاپی و دیدارهایی ثمربخش؛ مراسم تودیع و معارفه‌ی روسای پیشین و کنونی سازمان بهزیستی کل کشور و نشست رییس سازمان بهزیستی با تنی چند از مدیران سازمان های مردم نهاد
مورخ ۸ دی ماه جانشین محترم ریاست سازمان بهزیستی، آقای دکتر پورشبانان، مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان را برای شرکت در مراسم تودیع آقای دکتر محسنی بندپی ریاست پیشین سازمان بهزیستی و استاندار فعلی استان تهران و معارفه‌ی آقای دکتر قبادی ریاست جدید سازمان بهزیستی و معاون وزیر با حضور وزیر محترم کار و رفاه دعوت کردند.
به سبب حضور دکتر اشکان تقی پور، مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان، در مراسم افتتاح دبیرستان ۶ کلاسه دخترانه موسسه در روستای نی شهرستان مریوان، سرکار خانم سمیرا صفوی، مدیر پروژه های موسسه نیک گامان، به نمایندگی از ایشان و موسسه نیک گامان در این جلسه حضور داشت. مورخ ۹ دی ماه نیز در نشستی دیگر با حضور دکتر قبادی، ریاست جدید سازمان بهزیستی، و معاونت‌های محترم سازمان بهزیستی، مدیر عامل موسسه خیریه نیک‌گامان‌ حضور پیدا کردند و به پیشنهاد معاونت محترم امور اجتماعی و معاونت محترم مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کل کشور در جایگاه مدیر موسسه خیریه‌ای فعال در حوزه‌ی کودکان و نوجوانان و همچنین عضو کمیسیون جذب مشارکت های مردمی بهزیستی کل کشور پیشنهادها و نقطه نظرهایی را بازگو کردند. گلایه‌ ها و پیشنهادات برخی فعالان سازمان های مردم‌نهاد و انتصاب مشاور جوان رییس سازمان با رای گیری از حاضران در جمع از جمله دیگر بخش های این مراسم بود. امید است این ‌مراسم صمیمانه که حدود چهار ساعت به طول انجامید موجبات هم افزایی بیشتر سازمان های مردم نهاد فعال در حوزه‌ی وظایف ذاتی سازمان بهزیستی و این سازمان پر کار را فراهم نماید.