تاریخ انتشار : 18:30 , 1397/10/09

مراحل پروژه

موسسه خیریه نیک گامان جمشید تهران به همت شما نیکوکاران خانه های مستحکم، کوله های سنتی، عشایر بزرگوار روستای عشایری در خراسان جنوبی را به پایان می‌رساند
روز تحویل خانه های کوله های روستایی کپری شکل عشایری از روستاهای عشایر نشین منطقه‌ی کم برخوردار، بیابانی و خشکسال شهرستان خوسف استان خراسان جنوبی نزدیک است.
در سفر چندی پیش دکتر اشکان تقی پور، مدیر عامل موسسه خیریه نیک گامان، به همراه دکتر فرهاد اقطار، ریاست محترم دبیرخانه مشارکت های مردمی سازمان بهزیستی کل کشور به مناطق محروم خراسان جنوبی پس از بازدید از مناطق عشایری استان در شهرستان خوسف، موسسه خیریه نیک گامان، ساخت خانه های گلی استاندارد و مستحکم با توجه خاص و احترام به شرایط اقلیمی و بافت فرهنگی استان تجت نظر فرمانداری، اداره منابع طبیعی، بهزیستی شهرستان و استان را تقبل کرد. خانواده های عشایر در این مناطق دورافتاده حاضر به ترک منطقه نیستند و از سوی در شرایط زیستشان با وجود توجه فرمانداری، نماینده مجلس و اداره بهزیستی مطلوب نبود. در این سفر یکی از مصوبات موسسه نیک گامان در سفر به استان خراسان جنوبی ساخت خانه های مستحکم گلی بود که برای انجام‌این مهم مویریت موسسه خیریه حضرت رسول الله (ص) شهرستان خوسف در جایگاه مجریِ امین، با تجربه،دقیق و آشنا به منطقه اجرای پروژه را عهده دار شدند. در روزهای آتی خانه دار شدن عزیزانمان را جشن خواهیم گرفت.